Herman

O nás

O nás

Jsme odborná stavební firma s více než dvacetiletou historií, věnující se široké škále stavebních prací. Naše specializace zahrnuje strojní omítky, fasády, zateplování fasád a lité anhydritové potěry. S hrdostí v sobě neseme bohatou zkušenost a vášeň pro kvalitu, které nám společně pomáhají dosahovat optimálních výsledků pro naše klienty.

Naši klienti ocení, že každý projekt realizujeme s precizností a pečlivostí. Díky naší dlouholeté praxi jsme schopni nabídnout odborné know-how, které je klíčové pro dosažení maximální spokojenosti. Nezáleží na tom, zda pracujeme na malém rodinném domě nebo na větším komerčním projektu, naše firma vždy klade důraz na kvalitu provedení.

Jako součást našeho závazku vůči klientům poskytujeme mnoholetou záruku naše práce. Věříme totiž, že kvalitní a precizně provedené stavební práce jsou základem dlouhodobé spokojenosti našich zákazníků. Na konci každé zakázky stojíme s hrdostí a radostí, vědomi si toho, že naše práce přispívá k estetice, trvanlivosti a komfortu prostoru, který naši klienti nazývají domovem.

Více než pouhá stavební firma

Naše služby

Specializujeme se na několik klíčových oblastí ve stavebnictví. Kromě vnitřních omítek, fasád, zateplování fasád a litých anhydritových potěrů, známých též jako lité podlahy, Vám můžeme nabídnout realizaci stavby rodinného domu podle Vašich požadavků “dům na klíč”, nebo jen určité stavební či dokončovací práce.

Strojní Omítky

Strojní omítky, které nabízíme, jsou synonymem pro preciznost a kvalitu. S použitím certifikovaných materiálů vytváříme nejen elegantní, ale také odolné povrchy pro interiéry i exteriéry.

Fasády

Specializujeme se na renovace fasád a zateplování budov, což nejen zvyšuje energetickou efektivitu, ale také přináší moderní a atraktivní vzhled.

Lité Podlahy

Naše lité podlahy představují spojení elegance a praktičnosti. S důrazem na preciznost a kvalitu nabízíme moderní a odolné anhydritové potěry, známé též jako lité podlahy.

Stavba Domů

Naše stavební firma není pouze o omítkách a fasádách, ale také dokáže nabídnout komplexní stavební práce, včetně stavby domů.

Neváhejte nás kontaktovat!

Rádi s Vámi navážeme kontakt a pomůžeme Vám realizovat Vaše stavební a designové plány.