Omítky Fasády - Reference

slide

Reference

Kutná Hora, Anenské náměstí

Kutná Hora, Anenské náměstí

Multifunkční objekt na Anenském náměstí v Kutné Hoře. Cílem zakázky bylo provést fasádu na novostavbě v historickém centru Kutné Hory. Realizace proběhla v 05-06/2011.

RD Kostelní Lhota

RD Kostelní Lhota

Na novostavbě rodinného domu v Kostelní Lhotě na Nymbursku se v polovině roku 2013 prováděly strojní omítky a na podzim stejného roku zateplená fasáda.

Bytový dům, Praha Zličín

Bytový dům, Praha Zličín

Jako subdodavatelé vnitřních omítek jsme se podíleli na projektu Bytové domy AKADEMIA Zličín.

RD Kolín

RD Kolín

Rodinný dům v užším centru města Kolína. Nejdříve se prováděla strojní omítka fasády a následně vnitřní omítky. Realizace v druhé polovině roku 2012.

RD Tlustovousy

RD Tlustovousy

Novostavba rodinného domu v Tlustovousech, okres Kolín. Na této zakázce jsem realizovali vnitřní omítky a následně zateplení fasády. Práce proběhly v roce 2013.

RD Semice

RD Semice

Na novostavbě rodinného domu v Semicích se prováděla strojní omítka fasády.

Budova Lesoservisu

Budova Lesoservisu

Fasáda administrativní budovy firmy LESOSERVIS ve Starých Nespeřicích, okres Kutná Hora.

ADRIA Žehušice

ADRIA Žehušice

Cílem zakázky bylo provést vnitřní a vnější omítky na novostavbě firmy ADRIA Žehušice. Objekt se sestává z administrativního křídla a skladovací haly. Vnitřní omítky byly provedeny jednovrstvé vápenosádrové maxit ip23F, vnější omítka je silikonová znitosti 2mm. 

Bytový Park Rokytka, Praha

Bytový Park Rokytka, Praha

Bytové viladomy Park Rokytka, Praha 9-Hrdlořezy. Celkem 43 bytových jednotek ve čtyřech bytových domech.

Viladomy Šestajovice

Viladomy Šestajovice

Realizovány vnitřní omítky na osmi bytových domech v Šestajovicích Praha-východ. Celkem 96 bytových jednotek.

RD Přítoky

RD Přítoky

Novostavba rodinného domu v obci Přítoky poblíž Kutné Hory. Součástí zakázky byly vnitřní omítky, anhydridový samonivelační potěr a fasáda. Realizace 2014-2015.

RD Chvaletice

RD Chvaletice

Novostavba rodinného domu ve Chvaleticích, okres Pardubice. Na této zakázce jsem realizovali vnitřní omítky, anhydritové podlahy a zateplení fasády. Práce proběhly v roce 2013-2014. Zakázka byla realizována v programu Nová zelená úsporám 2013. Dům je pasivní.

Vila Praha-Lhotka

Vila Praha-Lhotka

Na novostavbě rodinného domu byly realizovány vnitřní omítky a strojní omítka fasády. Provedeno v roce 2005.

RD Křečhoř

RD Křečhoř

Na stávajícím rodinném domě v obci Křečhoř, okres Kolín  byla provedena zateplená fasáda v rámci programu Zelená úsporám. Provedeno v roce 2010.

RD Šestajovice

RD Šestajovice

Na novostavbě rodinného domu v Šestajovicích, Praha-východ byla provedena strojní omítka fasády.

Smíšený obchod Dobřichov, okres Kolín

Smíšený obchod Dobřichov, okres Kolín

Investor požadoval provést vnitřní omítky na novostavbě Smíšeného obchodu v Dobřichově v okrese Kolín. Ve stejném roce se také provádělo zateplení fasády. Byl aplikován zateplovací systém Multitherm firm BASF. Realizace 04/2013 a 07-08/2013.

RD Dobřichov

RD Dobřichov

Na stávajícím rodinném domě v Dobřichově v okrese Kolín byla provedeno zateplení fasády v rámci programu Zelená úsporám. Realizace v roce 2012.

Řadové RD Kolín

Řadové RD Kolín

Na novostavbě  šesti řadových rodinných domů v užším centru Kolína byly realizovány vnitřní omítky. Provedeno v roce 2008.

RD Kácov-Račíněves

RD Kácov-Račíněves

Na novostavbě rodinného domu v Posázaví se postupně prováděly strojní omítky, anhydritový litý potěr a zateplení fasády. Realizace 2012-2013.

RD Kolín Zálabí

RD Kolín Zálabí

Na novostavbě rodinného domu v Kolíně Zálabí se postupně prováděly strojní omítky, anhydritový litý potěr a zateplení fasády. Realizace 2007.

RD Dobešovice

RD Dobešovice

Rodinný dům v Dobešovicích u Červených Peček. Nejdříve se prováděly vnitřní omítky a následně strojní omítka fasády. Realizace proběhla v roce 2014.

RD Kolín - Sendražice

RD Kolín - Sendražice

Na novostavbě rodinného domu v Kolíně - Sendražicích  bylo provedeno zateplení fasády izolantem tl. 20cm. Realizace v 07/2014.

RD Křesetice

RD Křesetice

Novostavba rodinného domu v obci Křesetice poblíž Kutné Hory. Prováděla se strojní fasáda. Realizace 09/2015.

Soubor rodinných domů v obci Ratenice

Soubor rodinných domů v obci Ratenice

V nově vznikající lokalitě rodinných domů jsme dodavatelem vnitřních omítek. Omítky jsou jednovrstvé vápenosádrové pod označením maxit ip 23F. Realizace 2014-doposud.

Fasáda rodinného domu v obci Velký Osek

Fasáda rodinného domu v obci Velký Osek

Předmětem dodání byla fasáda a vnitřní omítky na novostavbě rodinného domu v obci Velký Osek u Kolína. Vnitřní omítky jsou osvědčené jednovrstvé vápenosádrové pod označením maxit ip23F. Finální omítka fasáda je silikonová.

RD Kšely

RD Kšely

Předmětem dodání byla fasáda  na novostavbě rodinného domu v obci Kšely u Českého Brodu. Finální omítka fasáda je silikonová.

ADRIA Žehušice, druhá etapa

ADRIA Žehušice, druhá etapa

Cílem zakázky bylo provést vnitřní a vnější omítky na novostavbě firmy ADRIA Žehušice. Jednalo se o objekt parkovací haly. Vnitřní omítky byly provedeny jednovrstvé vápenosádrové maxit ip23F, vnější omítka je silikonová znitosti 2mm.

RD Poděbrady

RD Poděbrady

Předmětem dodání byla fasáda  na novostavbě rodinného domu v Poděbradech. Finální omítka fasáda je silikonová.

RD Praha Chodov

RD Praha Chodov

Vnitřní a vnější omítky na novostavbě rodinného domu v Praze Chodově. Vnitřní omítky byly provedeny jednovrstvé vápenosádrové maxit ip23F, vnější omítka je silikonová znitosti 1,5mm. Součástí dodávky je i anhydritový potěr mp490.

RD Miskovice

RD Miskovice

Investor požadoval provést nezateplenou fasádu na starším rodinném domě v Miskovicích u Kutné Hory.