Omítky Fasády - Zateplení fasád

slide

Zateplení fasád

Zateplení stěny kontaktním způsobem patří mezi tradiční způsoby zaizolování stěn. Jde provádět výborně u novostaveb i rekonstrukcí a pro svoji jednoduchost je také způsobem nejoblíbenějším. Pevné izolační desky se lepí na obvodovou stěnu, mechanicky se kotví a dále pak omítají tenkovrstvou probarvenou omítkou. Kontaktní izolace se používá nejčastěji u zděných budov, dá se ale také úspěšně aplikovat u moderních dřevostaveb.Vnější kontaktní zateplovací systém ochrání dům před nepříznivými vnějšími vlivy jako je mráz nebo slunce a zároveň dá vašemu domu nový design.

Co je vnější kontaktní zateplovací systém?

Vnější kontaktní zateplovací systém, mezinárodně označovaný zkratkou ETICS (external thermal insulation composite system), je stavební výrobek složený z jednotlivých komponentů, přesně definovaná sestava.

ETICS je složený z lepicí hmoty, tepelné izolace, kotevních prvků, základní vrstvy (složené ze stěrkové hmoty a skleněné síťoviny), tenkovrstvé omítky a případně fasádní barvy. ETICS je k podkladu připevněný lepením nebo mechanicky pomocí kotvicích prvků, nebo nejčastěji pomocí obou způsobů připevnění. Vrstva tepelné izolace je přímo spojena s vnějším souvrstvím ETICS.

Proč zateplení od nás?

  1. Naší vizitkou je celá řada referencí zateplených domů.
  2. Kvalitní práce se zárukou,dlouholeté zkušenosti.
  3. Individuální přístup ke každé.zakázce
  4. Optimální návrh skladby.
  5. Výhodný poměr  výkon/cena.

Zajímají Vás ceny zateplení fasád?

Ceník zateplení fasád